Hırsızlığa karşı koruma

REHAU pencereler hırsızlara hiç fırsat vermiyor!

Evinizdeki dört duvar arasında kendinizi daha güvende hissetmeniz gerekir. İşte bu nedenle pencerelerimiz hırsızlığa karşı en iyi korumayı sağlayan özelliklerle donatılmıştır ve farklı koruma sınıflarına sahip olacak şekilde tercih edilebilir. Böylece her zaman ihtiyacınız olan güvenliğe sahip olursunuz. Hepsi bir arada bu çözümün avantajlarından yararlanın ve arkanıza yaslanıp keyfinize bakın!

Pencerenizin direnç sınıfını kendi kişisel güvenlik ihtiyaçlarınıza en uygun olacağını düşündüğünüz şekilde belirleyebilirsiniz. Her zaman en yüksek direnç sınıfına sahip olmanız gerekmez.

Kendinizi güvende hissedin!

Doğru güvenlik teknolojileri sayesinde sorun yaşamaktan kurtulun. Evinizi daha güvenli bir hale getirmenin çok kolay bir yöntemi var: REHAU pencereleri, size özel çok daha güçlü güvenlik özellikleri sayesinde hırsızların evinize girmesini zorlaştırır. Vakaların üçte birinden fazlası, güvenlik donanımları sayesinde artık sadece başarısız birer hırsızlık girişimi olarak kalıyor.

Smart Guard bu özellikleriyle diğer klasik alarm sistemlerinden çok daha üstündür. Klasik alarm sistemleri sadece hırsız evin içine girdiğinde çalışır, bu da pencerelerin ve kapıların çoktan hasar görmüş olacağı anlamına gelir.