Kolay bakım ile konfor

Kolay bakım ve kullanım özelliklerinin avantajlarından faydalanın.

Hiç kimse pencerelerini temizlemek ve bakımlarını yapmak için çok fazla zaman harcamak istemez, biz de pencerelerimizle size ekstra konfor sunuyoruz, çünkü: Pencereleriniz zorlu kullanım koşullarına maruz kalıyor. Yağmur, kar, kir ve toz gibi hava şartları ve pencerelerin ve kapıların sürekli açılıp kapatılmasından kaynaklanan zorlu koşullar ortaya çıkıyor.

REHAU pencereler özel bir yüzey donanımına sahiptir. Pencerelerin büyük bir zahmet ve çabayla temizlenmesi dönemi artık tarihe karışıyor. Artık sadece su kullanarak pencerelerinizi kolayca temizleyebilirsiniz. Böylece diğer aktivitelere daha çok zamanınız kalır.

  • Pencerelerinizin bakımı kolay olsun istiyorsunuz değil mi? Pencere kasalarımız özel yüzeyleri ile ön plana çıkar. Bu sayede pencerelerinizde mükemmel bir parlaklık ve son derece pürüzsüz bir yüzey elde edilir. Kirler ve tozlar pencerelerinizde neredeyse girecek yer bulamaz.
  • Pencerelerinize bakım yapacak zamanınız yok mu? Zamanınızı uğraştırıcı fırçalamalarla veya zahmetli bakım çalışmalarıyla harcamak zorunda değilsiniz. Hareketli parçalarda yılda bir kez bir damla yemeklik yağ ile ve contalarda da silikon ile bakım yapmanız yeterli olacaktır.

Büyük yapılarda, yüzey üzerindeki aralıklara kir daha kolay girer, tutunur ve temizlenmesi de daha zor olur.

HDF (High-Definition-Finishing) teknolojisi ile, kayda değer oranda daha pürüzsüz olan ve kirlerin daha zor tutunduğu yüzeyler elde edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Güvenlik, bakım ve onarım

REHAU Premium pencerelerin size kısa sürede katacağı değerleri el broşürümüzden inceleyin: