Ankara Winsa

Ankara Winsa Üretici Firma

Ankara winsa üretici firma olarak yalıtım, dayanıklılık, bakım, yüksek mukavemet değerleriyle tüketiciler için en uygun seçeneklerden biri olmuştur. Ankara’da Desepen fabrikası olarak hizmet vermekteyiz. PVC pencerelerin sunmuş olduğu avantajlardan şu şekilde bahsede biliriz. PVC pencereler çok iyi bir maliyet / yarar oranına sahiptir, PVC pencereler hem satın almada hem de kullanım ömürleri boyunca belirgin maliyet avantajları sunmaktadırlar, PVC pencerelerin bakımı kolaydır, PVC pencereler dikkate değer şekilde dayanıklıdır, PVC pencereler mükemmel bir eko dengeye sahiptir.

Fabrikamızdan Görüntüler

Winsa Ürün Gruplarını incelemek için sitemizde <a href=”http://desenpen.com.tr/urunlerimiz/”>ürünlerimiz</a> sayfasını veya Winsa <a href=”https://www.winsa.com.tr/”>web sitesini</a> ziyaret edebilirsiniz.

eryaman winsa desenpen ankara winsa pvc 

Pencere sektöründe PVC hakkında önemli bilgiler;

  • Plastik üretiminde dünyadaki gaz ve petrol rezervlerinin sadece %4’ü kullanılmaktadır ve bunların sadece %1’i PVC için kullanılır. Dünyadaki bütün gaz ve petrol rezervlerinin %40’ı ısıtmada ve binalara enerji sağlanmasında kullanılmaktadır.
  • PVC’nin temel bileşeni kaya tuzundan elde edilen klordur ve ham petrol, malzemenin sadece %43’üne karşılık gelmektedir.
  • PVC pencereler eko-dengede ve eko-verimlilik analizlerinde sınıfının en üstünde yer almaktadır.
  • Yeni PVC pencereler,50 yılın üzerinde bir hizmet ömrü sunmaktadır.
  • PVC üreticilerinin çevresel konularda, ekolojik ve sürdürülebilir üretim süreçleri ile ilgili belirli taahhütleri bulunmaktadır.
  • Pencerelerin PVC içeriği, PVC granüllerinin üretilmesi için geri dönüştürülmekte olup en az yedi defa daha  pencere yapımında kullanılabilmektedir.

Neden Winsa?

Winsa, doğaya saygısı, inovasyona verdiği önemi, müşteriye verdiği değeri ve kalitesiyle sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde öncü ve tanınan bir markadır. Biz Winsa olarak, dünyamıza karşı olan sorumluluklarımızı biliyor ve ürün yelpazemizde yer alan sayısız alternatifle hem fonksiyonel hem de enerji tasarrufu açısından doğru çözümler üretiyoruz.

P(people), P(planet), Q(quality), S(service), P(profit) yaklaşımını benimseyen Winsa, değer önceliklerini İnsan>Çevre>Kalite>Hizmet>Karlılık sırasına göre belirlemiş ve bu şekilde kurumsallaşmaya özen göstermiştir. Bu önceliklerimizle, modern yapıların tüm ihtiyaçlarını karşılayan ürün tasarımı ve renk seçenekleriyle yüksek kalite anlayışını birleştirdik.

Winsa, farklı müşteri istekleri için sınırsız çözümler sunmaktadır.

Fiyat Avantajı

PVC pencereler hem satın almada hem de kullanım ömürleri boyunca belirgin maliyet avantajları sunmaktadırlar. Ahşap çerçeveler PVC profillere göre yaklaşık olarak %20-30 daha pahalıdır ve alüminyum pencereler %30 daha pahalı olmalarıyla en pahalı alternatifi temsil etmektedirler. Yüksek enerji tasarrufu potansiyeli ve 50 yılın üzerindeki kullanım ömrünün tamamı boyunca asgari bakım gerektirmesi göz önüne alındığında uzun vadede de tasarruf sağlanmaktadır.